Znásilnění

Znásilnění

4. prosince 2016 v 16:41 | Jack Godman

Znásilnění


Po dnešním článku budu nejspíše v očích mnoha dam zrůda, která nemá v dějinách lidstva obdoby, i když já osobně si myslím, že jsem jen slabý odvar sociopata Usmívající se Dnes se pustím do jednoho z nejkontroverznějšího tématu a podrobím analýze teorii, že si ženy mohou za znásilnění samy. Vítejte ve Skryté pravdě.

Příčina všeho
Než se pustím do jednotlivých kapitol, je potřeba, abyste pochopili, co se vlastně děje a o co jde. Znásilnění je násilný akt, při kterém muž nebo žena jsou pod psychickým nebo fyzickým nátlakem donuceni k sexuálním praktikám proti své vůli.
Je tedy patrné, že dnes už se sexuální násilí netýká jen žen, ale i mužů. Z čistě praktického hlediska lze u muže snadněji dosáhnout erekce, což umožňuje sexuální akt. Na druhou stranu, dnes už víme, že je fyzicky možné, aby žena znásilnila muže (byť tento pojem není z hlediska zákonů moc běžný), nebo aby muž znásilnil muže.
Žena je naproti tomu úplně jiný tvor. Pro dosažení potřebného vlivu hormonů potřebuje žena konkrétní podmínky. Všechny tyto podmínky jsou ovšem spojeny s psychikou. Pokud tedy žena není v psychické pohodě při pohlavním aktu, může se nepřímo jednat o znásilnění. Faktem ovšem zůstává, že pokud žena k sexuálnímu aktu svolila, nejedná se o znásilnění v pravém slova smyslu. Teoreticky je možné, aby žena znásilnila ženu, ale je to komplikované téma.
Základní princip znásilnění je však většině lidem jasný. Muž, který disponuje přebytkem pohlavního hormonu, se projevuje agresivně, neovladatelně a může vyústit až v násilný akt, tím spíše, pokud je jeho sebekontrola snížena vlivem návykových látek, nejčastěji alkoholem. O funkci pohlavních hormonů se můžete více dočíst v článku Sexuální abstinence a o tom, co alkohol dělá s lidským mozkem, se zase můžete dočíst v článku Alkoholismus.

Malý ale roztomilý
První možnost, kdy se člověk může stát obětí, přichází už ve velmi raném věku. Je to jedna z nejzvrhlejších vlastností, jakou může lidská rasa vůbec disponovat, většině lidem známý jako pedofilismus.
Je v rozporu s lidskou genetikou a instinkty, aby člověk zneužil dítě vlastní krve. Jinak řečeno, dítě vlastní krve by mělo být už od své podstaty vnímáno jako objekt ochrany před predátory. Kolik je přesně ve světě případů, kdy došlo ke zneužití dítěte vlastní krve, není jednoduché určit, ale v zásadě se nejedná o více než 5% všech zneužitých dětí. I přes to, že lidé jsou nejzvrácenější formou života na téhle planetě, instinkty v našich genech fungují víceméně spolehlivě.
Daleko větším problémem je zneužití dítěte cizí krve. Zde už totiž neplatí základní pravidlo o ochraně potomka vlastní krve a dítě je vnímáno pouze jako objekt. Tento problém nastává velmi často u rozvrácených nebo rozvedených rodin, obvykle ze strany ženy, která si najde nového přítele. Není žádným tajemstvím, že zneužívání dětí se nejčastěji dopouštějí právě muži, v krajním případě ve spojení s partnerkou. Řekl bych, že v tomhle jsou muži jako zvířata, jenže to by byla urážka zvířat.
Problematikou je, že mladistvé děti nejsou schopny, se jakýmkoli způsobem bránit. Proti mnohem staršímu a také silnějšímu jedinci nemají žádnou šanci, tím spíše, pokud si ani samo dítě ještě ani neuvědomuje, co se vlastně děje. Děti pak často končí s vážnými psychickými problémy, protože se problémy často projeví až v pokročilých fázích zneužívání. Takoví lidé mají následně problémy v budoucím životě, ve vztazích a mnohdy i s vlastní sebedůvěrou. A je to opravdu hnus, protože takové jednání může dítěti ve své podstatě zničit celý život a to vlastně ještě před tím, než vůbec započne.
Reálně už dnes ani neplatí, že pedofilové ve vězení dostávají zasloužený trest, neboť se tito devianti označují jako rizikoví a často bývají odděleni od ostatních, případně bývají na cele s dalšími. Takže pokud si stále myslíte, že to u nás chodí jako v Thajsku nebo Mexiku, a že z těchto deviantů ve vězení někdo vymlátí duši, tak na to rovnou zapomeňte. Takhle to u nás už poměrně dlouhou dobu nefunguje.
Ovšem, pedofilismus, jakkoli se jeví jako zvrácený, je ve své podstatě nemoc. Vada ve vývoji, kdy člověk fyzicky dospěje, ale některé psychické prvky zůstávají stále v dětském stavu.
Za normálních okolností se s naší fyzickou vyspělostí vyvíjí i psychická. S rostoucím věkem se tak mění pohled na osoby, které nás přitahují. Tento systém by měl fungovat v určité rovnováze. Takže ve 30 letech by nás měli přitahovat lidé v této věkové skupině. Ve 40 zase lidé ve věkové skupině 40 let, atd.
To, že se tento systém v nervové soustavě nevyvíjí, znamená, že se jedná o psychickou abnormalitu. Pokud si tuto skutečnost člověk uvědomí, má šanci na léčbu a možnost žít v určitém smyslu normálně. V opačném případě se problém prohlubuje a nakonec jedinci končí ve vězení za zneužití dítěte. A pokud si myslíte, že vymlátit z pedofila duši, mu pomůže dospět a zbavit se své nemoci, tak věřte, že ne. Jen to celý problém zhorší. Nakonec nezbyde nic jiného, než ho zabít, ale lidé jsou obvykle tak hloupí, že jednají v návalu emocí, takže po sobě zanechávají stopy. Nakonec skončí ve vězení za zabití. Zabití v afektu sice může určitým způsobem hrát u soudu pro vás, ale vězení se nevyhnete. Je to tedy poměrně neefektivní řešení problému.
Takže jak je to s dětmi? Můžu s jistotou říci, že děti si svou rodinu nevybírají a nemohou tedy rozhodnout o tom, s kým budou či nebudou sdílet domácnost. Děti tedy mohou být, a dá se říci, že 100% všech zneužitých dětí jsou, oběti znásilnění.
Jiná varianta je, pokud se dítě dostane do kontaktu s pedofilem na sociálních sítích. Dětská naivita obvykle neumožní dítěti rozeznat past, takže se může velmi často stát, že oběť jednoduše naletí. Bohužel, zde je mnoho faktorů a jedním z nich je snaha rodičů, ochránit své děti. V dnešním digitálním světě prostě nelze dítě na internetu hlídat. Je tedy potřeba informovat dítě o možném nebezpečí co nejdříve. Nespoléhejte na školy a bezpečnostní instituce. Za vaše dítě jste zodpovědní pouze vy.

Teenagerské expedice
Kdo má, nebo měl dítě v období puberty, ví jak děsivé tohle období je. Hormony s dítětem mlátí sem a tam, všichni kromě něj jsou jeho nepřátelé a rodiče jsou něco jako dinosauři v jurském parku. Je fajn se na ně jít podívat, ale nechtějí je mít doma J Nedokáží ovládat své emoce, a co vám budu povídat. Kdo si tím prošel, tak ví, o čem mluvím Usmívající se
Během puberty dochází k dokončení vývoje jedince a jeho pohlavních částí. Jinak řečeno, v pubertě jedinec dospívá v produktivního člověka schopného reprodukce. To, pro některé pomalejší, znamená, že žena může otěhotnět.
Dívky zkoumají možnosti, koukají po klucích a ten, který jim přijde dostatečně zajímavý a přitažlivý, se stane objektem jejich touhy a zamilovanosti. Ale nemá smysl si nic nalhávat. Hormony a emoce jsou v tomto věku největší nepřátelé. Proč? Protože díky zvýšené hormonální aktivitě je pro tyti lidi prakticky nemožné své emoce potlačit, nebo je nasměrovat tak, aby plnily praktické využití. To jinými slovy znamená, že se stále ještě nemohou plně ovládat.
Není tedy žádným překvapením, že právě dívky v období puberty se nejčastěji stávají objekty násilné sexuální zkušenosti. Jejich prvními partnery jsou obvykle starší kluci, kteří už mají něco za sebou a obvykle očekávají určité fungovaní vztahu, což ale u těchto dívek nefunguje. Nátlak na sex, citové vydírání a vynucování, to se zkrátka stává takovou rutinou.
Velký problém je, že tyto dívky si ani nejsou jisté, zda ke znásilnění došlo, nebo ne. Sami si totiž vlivem psychického nátlaku nejsou jisté, zda k tomu svolili či nikoli. Obvykle tak dívka problém nenahlásí, i díky vlastní citlivosti, studu a pocitu viny a bere to jako první sexuální zkušenost, byť tato zkušenost by se spíše dala nazvat noční můrou. Tyto dívky si často nesou posttraumatické zážitky, které se časem mohou projevit i jako averze vůči sexu a sexuálním praktikám. Tento jev není v dnešní době nic neobvyklého a v krajních případech se může s dívkou táhnout celý život. Nedoporučuji zážitek potlačovat. Je lepší vyhledat odbornou pomoc a svěřit se, i když to může působit potupně, říct o něčem tak intimním, někomu zcela cizímu. Pokud ale nechcete mít v budoucnu vztahové problémy, řešte to co nejdříve. Vyhnete se spoustě problémům a zlomeným srdcím.
Říct, jestli si tyto dívky za své možné zneužití mohou samy, je trochu složitější. Tyto dívky si svého partnera vybírají dobrovolně a dobrovolně s ním začínají intimní vztah. Na druhou stranu, jak jsem psal, hormonální aktivita není jejich přítelem, protože jim znemožňuje vidět reálné hrozby. Je to tedy značně protichůdné, ale v případě, že se jedná o první vztah, pak bych problém přičetl spíše jisté dětské naivitě. Takže ano, jedná se o znásilnění, za které si dívka sama nemůže.
V případě dalších zkušeností by však už dívka měla být obeznámena s riziky a počínat si opatrně.

Dospělé dítě
A máme tu dospělost. Ženě se ustálí hladina hormonů, její měsíční cykly se stabilizují a žena může opět používat svůj rozum. Má před sebou celý svět, který se ji může klanět a ona si může vybírat z nepřeberného množství potencionálních partnerů.
Statisticky žena potká během svého života naprosto všechny typy mužů. Od násilníků, přes vrahy a pedofily, až k vizionářům. Ano, to znamená, že žena si během svého života může vybrat muže, kterého opravdu chce. To že to ženy nedělají, nebo že často velmi arogantně přebírají, je věc druhá. Naše problematika se však týká znásilnění. Takže si pojďme něco trochu vysvětlit, jak funguje ženské psyché a jaké má žena možnosti.
Schopnost, kterou ženám tak trochu závidím, že zvýšená empatie. Jinými slovy, žena dokáže ne jen vnímat, co si druhý člověk cítí, ale jsou dokonce schopny rozpoznat, auru, o kterou jsem detailně rozepsal v článku Andělé a démoni II. Ženy tedy mají podobně vyvinutý instinkt, jaký mají například zvířata. Jsou schopny rozpoznat dokonce sílu aury, což je schopnost, za kterou bych vraždil Smějící se
Tato schopnost pomáhá ženám hlavně v úloze matek, neboť dokáží instinktivně vnímat co je s jejich dítětem a co mají přesně udělat. Je to instinkt vrozený od přírody, kvůli vyšší šanci na přežití potomka. Je vážně fascinující, co dokáže stvořit příroda.
Bohužel, vlivem moderního světa, přechodu na nové a modernější technologie, které hodně věcí dělají za nás, se ženy učí tuto schopnost spíše potlačovat, než vyvíjet. Bez osobního kontaktu totiž žena nedokáže nic vycítit a je odkázaná pouze na pár řádek, napsaných na sociálních sítích, případně mailech, nebo smskách. A je to obrovská škoda, protože tahle schopnost byla jednou z mála, která ženy odlišovali od mužů a dávali jim nad nimi jistou převahu.
Takže skrze toto vnímání, by žena měla být schopna, rozpoznat jak silná je aura, což ji umožní vidět, jestli je muž negativní a nepříjemný, nebo je naopak pozitivní a kladný. Díky tomu dokáží ženy rozpoznat i to, zda člověk lže či nikoli. Je to tedy takový lidský detektor lži. Například muži mají až třikrát nižší práh citlivosti k cizí auře.
Mimo jiné, mají ženy i další fascinující schopnosti, které ale nejsou k pochopení dnešní problematiky zapotřebí, takže je ani nebudu rozebírat.
V čem je tedy problém? Pokud žena opravdu dokáže všechno to, co jsem napsal, tak jak je možné, že je tolik rozvodů, rozchodů a znásilnění?

Zlatá deviace
Když opomenu formu pedofilní deviace a spoustu dalších, které s tím nějak nesouvisí, máme stále deviaci formou ukájení. Za normální okolností si muž zkrátka a jednoduše vyhoní, což má téměř identický efekt, jako soulož se ženou. Rozdíl je v tom, že ruka nemůže otěhotnět Usmívající se
Existují ovšem i formy deviací, které jsou psychickou vadou. Často je nazýváme například exhibicionisty, nebo lidmi, kteří masturbují na veřejnosti (nenašel jsem odborný název pro tuto deviaci). Tito muži nejsou obvykle nějak nebezpeční a nehrozí od nich znásilnění. Obnažování na veřejnosti je však trestné a pro řadu lidí i pohoršující. Ale kromě šoku se vám nic strašného nestane.
Něco jiného je však muž, který nemá potřebu své genitálie ukazovat ostatním, ale má neukojitelnou potřebu po pohlavním styku, při čemž masturbace ho uspokojí pouze fyzicky, nikoli psychicky. Takový muž je už jiné sousto a je také nebezpečný. Muž si obvykle vytipuje oběť a sleduje ji do místa, kde ji nikdo neuslyší, nebo ji rovnou přepadne na méně frekventovaných místech. Bohužel, lidská vlastnost je taková, že 8 lidí z 10 oběti nepomůže, i když přesně ví, co se děje. Smutná, leč pravdivá statistika. Ale pokud vás to uklidní, tito aktéři si vytipují slabší oběť, takže vyrušení je obvykle vyděsí na tolik, že se dají na útěk. Není tedy důvod se bát zasáhnout a pomoci oběti.
Naštěstí, takových deviantů není na světě moc a celosvětově se podílí na méně jak 10% všech znásilnění. Ale můžu s jistotou říci, že ani tyto ženy si za své znásilnění nemohou.

Tady velím já
Teď se dostáváme k poněkud tvrdší variantě. Žena buď nevnímá mužovu auru, nebo ji zkrátka tenhle typ mužů přitahuje. Ať tak nebo tak, dostává se do jednoho z nejsložitějších vztahů, dominance a submisivitě. Pokud se jedná pouze o sexuální hrátky, může to být vzrušující. Jenže pokud se tento princip přesune i do reálného světa, nastává peklo.
Dominantní může být jak muž, tak i žena, ale to je spíše problematika domácího násilí. O tom jsem se zmiňoval v článku Šikana.
Tentokrát budeme brát v potaz pouze dominanci mužskou, nikoli ženskou. Máme tedy muže, který překypuje testosteronem a adrenalinem. Mužem, kterému stačí málo, aby se hladina adrenalinu stala kritickou a muž začal upouštět páru na nejbližší možné oběti, kterou je obvykle žena, nebo děti. Takový muž má standardně potřebu, aby byl ve vedení a v roli velitele. Je to forma určité nadřazenosti, kterou je kompenzován určitý pocit méněcennosti nebo malého sebevědomí. Kromě fyzického násilí se tak často přidává i průvodní jev, že pokud žena není po vůli dobrovolně, tak si vůli vynutí. Ale není to pravidlem. Pro muže je daleko důležitější, aby žena měla ze svého partnera strach.
Ženy, které se v takovém vztahu ocitnou, jsou sice obětí, leč realita je taková, že do tohoto muže jim nikdo nenutil a už vůbec jim nikdo nenutil společný vztah. Pokud žena nedokáže odhalit násilníka, pak je tohle její trest a i když podobné jednání neschvaluji, také neschvaluji, aby lidé dělali zbytečné chyby. Svět zkrátka není růžová zahrada, zalitá sluncem a květinami, kam až oko dohlédne. Ne, svět je prostě, i přes celou moderní společnost, tvrdé a nepřívětivé místo, a pokud se nenaučíte přežít, nepřežijete. Darwinova teorie prostě platí i přes všechny možné snahy o civilizovanou společnost.
Pokud už ale jste, milé dámy, v takové pozici, pak na nic nečekejte a ukončete takový vztah bez ohledu na to, co všechno vás spojuje. Přestaňte si nalhávat, že si to zasloužíte a osvoboďte se, protože svoboda je jediná věc, které si můžeme cenit. Žádné kompromisy a žádné alternativy. Zkrátka rázný a rychlý konec.

Zábava v hlavní roli
Problémy také přicházejí v oblasti zábavy. Ženy mají zábavu jako určitou formu relaxace. Jenže muži to vnímají trochu jinak. Nechodí na diskotéky (existují vůbec ještě diskotéky?) pro to, aby si zatancovali a podrbali, jak to náš tým ve fotbale ojebal. Ne, na zábavy chodí za účelem sbalit a ojet holku.
Nejstarším trikem je opít ji a pak se s ní vyspat. Mnohdy si to žena ani nepamatuje. Druhý oblíbený trik je opít se a jít balit holky. Ale když řekne ne, buďte si jistá, že on slyšel ano.
Také je velmi oblíbené, aby žena nezávazně flirtovala s mužem. Ten pod vlivem alkoholu ztatí zábrany, takiže flirtování nakonec pochopí jako výzvu k páření Usmívající se No a znásilnění je to jako nic.
Poslední oblíbený trik preferují spíše samotáři. Jsou to takoví ti mrchožrouti, kteří čekají, až se stádo trochu přebere a pak vybírají z odmítnutých kusů.
Řeknu to na tvrdo. Za tenhle typ znásilnění si ženy mohou samy a zcela dobrovolně.

Funkce Alfaprima
Základní problém je, že drtivou většinu znásilnění, je pácháno na ženách nejbližšími lidmi z okolí. To ostatně platí i o vraždách. Pokud si myslíte, že policie denně pátrá po Hannibalovi, tak se pletete. Až 70% vražd páchají partneři, manželé, manželky, děti, strýcové, atd. Zkrátka, reálná detektivní práce je trochu něco jiného, než seriály v televizi. Pachatele se obvykle podaří chytit do 48 hodin, protože se nejedná o nějak plánované vraždy. Zbylého půl roku trvá, než ho soud pravomocně odsoudí.
To tedy platí i o znásilnění. Jsou situace, které nemůžete ovlivnit, a jsou situace, které můžete ovlivnit. A pokud máte situaci, kterou ovlivnit můžete, pak jsou všechny důsledky pouze důsledkem špatného rozhodnutí.
Mám pro vás, dámy, radu. Staňte se opět ženami, vyvíjejte své přirozené schopnosti, které vám dala příroda, a nesnažte se dělat ze sebe chlapy. Platí, že šťastný život vás čeká pouze tehdy, jste-li šťastná vy sama.

Závěrem bych chtěl říct, že žádné ženě nepřeju, aby se stala obětí jakéhokoli násilného činu. A proto si myslím, že je nejlepší, když je taková možnost, vyhnout se všem zvýšeným rizikům. Pamatujte si, že chudý dobrák má větší hodnotu, nebo bohatý agresor. Ale možná na to máte jiný názor
 
 

Reklama
Reklama