Na velikosti záleží

Na velikosti záleží

10. prosince 2017 v 20:44 | Jack Godman

Na velikosti záleží


1000 žen bylo dotázáno, zda dávají přednost velkým penisům. Více jak 50% všech dotázaných žen řeklo, že by dali raději přednost velkému penisu před malým.
Dalších 10 000 žen bylo dotázáno, zda mají raději sex s velkým, nebo menším penisem. 75% dotázaných žen odpovědělo, že sex je příjemnější s malým penisem.
2 miliony lidí, bylo dotázáno, zda jsou tyhle ankety naprostá píčovina. 99% dotázaných lidí se shodlo, že ano Smějící se

Věčná otázka
Je to stále dokola. Vědci se ptají žen na otázku života a nejsou schopni se dobrat odpovědi. Zajímalo by mě, kdo tyhle studie vlastně financuje.
Ale jak je to tedy ve skutečnosti? Touží ženy po penisech obřích rozměrů, nebo si dokáží vystačit i se základní výbavou? Tohle dilema vlastně nevzešlo z úst žen. Problematika je spojená s mužským egem. Je to vlastně takový mýtus v mýtu, kdy si muži myslí, že ženy ve svých volných chvílích kecají pouze o velikosti jejich přirození. A navzájem své protějšky pomlouvají Mrkající
Mužské ego počítá s tím, že muž je v určitých oblastech, týkající se jeho mužského postoje, jedinečný. Samozřejmě, že to tak není. Jsou oblasti sociální, finanční a fyzické. A při tom nejde o postoj partnerky, ale pouze o vnímání vlastního postavení ve skupině. Proto vznikl termín, "Poměřit si ptáka", i když ve své podstatě nejde o nic jiného, než o ukázku vlastní dominance nad rivalem Smějící se
A proč se vlastně stal symbolem dominance zrovna penis? Ono v zásadě nejde o část těla, ale to princip velikosti. Pro muže je ukázka jeho postoje velikost trofeje. A pokud je trofej větší než rivalů, dosahuje pocitu sebeuspokojení.

Pták v hrsti
Jak velký penis vlastně ženy potřebují? Paradoxně žádný Smějící se Je to sice úsměvné, ale pouze 10% ženských orgasmů je způsobeno mužským přirozením a tedy i klasickým sexem. Zbylých 90% orgasmů je dosaženo jinými technikami, než je penetrace penisu do vagíny.
Z toho vyplývá, že samotný penis není a nikdy nebyl pro ženu rozhodující. Tím spíše ne ve chvílích, kdy netuží po dítěti, ale chce si pouze užít společné chvíle. Malý penis tedy není a nikdy nebyl problém. Naopak, velký penis je problém mnohem častěji, než by si muži dokázali připustit. Jen malé procento žen si dokáže užít sex s nadměrným přirozením. Pro ty ostatní je takový akt silně bolestivý, nebo nepříjemný. To ve výsledku vede ženu spíše k tomu, že se sexu s partnerem může začít vyhýbat.
Nakonec, je to logické. Pro muže může být velký penis chloubou, ale pro velkou většinu žen i noční můrou v posteli. Není se tedy čemu divit, že největší penisy obvykle končí v porno průmyslu. Tam se za svou chloubu nemusí bát kritiky. I když i to vede k určitým reálným potížím. Jako například mylná představa o průměrné velikosti penisu.

Zajímavost: Víte, že, celosvětově se průměr penisu pohybuje někde mezi 10 a 11 cm? Průměr 16 cm je také jeden z mýtů, rozšířený ve světě.

Pták na střeše
Základní princip penisu pro ženy není pro sex samotný. Základní instinkty velí reprodukci, což je podstatné k přežití. Mimo toto období je penis pro ženy více méně irelevantní. Mnoho žen tak se svými partnery souloží jen pro to, že nechtějí, aby jejich partneři měli pocit, že o ně už nestojí. Je to tedy taková psychologická berlička, jak si udržet vztah. A mnoho mužů se mylně domnívá, že penis v pochvě je zase něco naprosto nezbytného pro život a pro samotnou existenci. A mnoho mužů je moc líných, než aby zjistili opak Smějící se

Mýtické G
Co je to bod G? Existuje to vůbec? Mají ho muži i ženy? Zkoumají bod G i mimozemšťané pomocí análních sond?
Bájný bod G patří k jednomu z dalších mýtických částí těla, o který si nikdo není jistý, zda existují. Podle některých studií ano. Podle jiných ne.
Bod G ale samozřejmě po fyzické stránce existuje. Tedy za předpokladu, že bodem G myslíme místo na těle, které je za bod G označováno. Ovšem to, jestli skrze bod G dosáhnete orgasmu bohů, je už druhá věc.
Ženy mají bod G umístěny na vrchní straně pochvy zhruba 4 - 5 cm hluboko. Dobrá zpráva tedy je, že pro dosažení orgasmu žena opravdu nepotřebuje penis měřící 20 a více cm. Špatná zpráva je, že zrovna penisem je tento bod hůře dosažitelný, takže je snazší využít prsty. A další špatná zpráva, že více jak polovina žen drážděním bodu G nedosáhnou žádného orgasmu. Takže ani božského. Ve skutečnosti je však číslo ještě nižší a skutečného Gorgasmu je schopno dosáhnout asi jen 20%. Tento jev je vlastně spíše taková anomálie a hříčka, stejně jako ženské výstřiky. Vyžaduje to určitou kombinaci konkrétních vlivů, jejichž cílené hledání nemusí být zrovna jednoduché.
U mužů je to však ještě o trochu komplikovanější. Bodem G by měla být část prostaty, která obklopuje močovou trubici a která má nejslabší stěnu u konečníku. Díky tomu se dá přes konečník prostata stimulovat a muž dosáhne Gorgasmu. Samozřejmě, že ne. Stimulace prostaty je pro muže samozřejmě příjemná, ale na druhou stranu, samotný akt může být pro mnoho mužů naopak dost nepříjemný. I zde totiž hraje roli psychika. Muž sice může dosáhnout ejakulace za různých okolností, ale orgasmus je něco zcela jiného. Muž dokonce může ejakulovat i bez samotného orgasmického stavu. Samotný orgasmus se pak stejně jako u žen, odvíjí od psychické stability. Sílu orgasmu tedy určuje ne jen vzrušení, ale způsob uvolnění. A pokud muže prst v análu nepřivádí zrovna do extáze, pak tímhle způsobem žádného Gorgasmu nedocílí. Spíše si přivodí sexuální trauma Smějící se
Ale i kdyby body G opravdu existovali tak, jak se o nich mluví, měli by to na orgasmus opravdu nějaký vliv? Bohužel ne. Orgasmus nezažíváme fyzicky, ale psychicky. Síla orgasmu je tak závislá v první řadě na naší vlastní psychice. Tuto problematiku jsem už v minulosti rozebíral v článku Dokonalý sex.
Jde tedy o to, že bez ohledu na to, jak orgasmu dosáhneme, zaplaví náš mozek hormon štěstí vždycky stejně. Nefunguje to tak, že přes bod G zvýší mozek přísun hormonů a orgasmus je o to intenzivnější. Nebo že bude trvat déle, případně, dosáhneme nirvány. A dokonce v tom nehraje roli ani velikost dilda či přirození Smějící se
 
 

Reklama
Reklama