Jak na ženy

Jak na ženy

27. května 2017 v 17:16 | Jack Godman

Jak na ženy


Dnešní článek bude z drtivé většiny zaměřen na mužskou část populace. Respektive na tu část mužské populace, která se označuje slovem "Zoufalci". Ale nevěšte hlavu, zoufalcem je dnes už prakticky každý chlap, který neměl v uplynulém roce ani jednu sexuální partnerku Smějící se

Všechno je o sexu
Začneme pěkně zostra. Cíl každého muže ve vztahu je předem a jasně daný. Každému muži jde ve vztahu jen o sex. Říkat něco jiného je nesmysl a ti, kteří to popírají, jsou ti největší zoufalci, protože jsou kvůli tomu schopni lhát.
V první řadě si však uvědomte jednu věc. Jakýkoli vztah založen na chemické reakci mozku, je odsouzen k neúspěchu. Takový vztah se prostě musí vždycky rozpadnout. Proč? Protože žena má v genech jistý druh hodin. Krátce po vstupu do vztahu jsou hodiny nastaveny na reprodukci. To trvá tak půl roku. Pak hodiny přepnou do režimu mateřství. Zde už žena počítá s početím dítěte, ať už vědomě, či nevědomě. Pokud je tomu jinak, dává mozek jasný signál, že partner má pravděpodobně špatný genetický materiál, což vyústí ve snížení zájmu o sex, případně hledání vhodnějšího dárce genů.
Dítě je tedy z čistě logického pohledu nejlepší způsob, jak si udržet vztah déle, než jen přes počáteční vzruchy v části naší mysli.

Základ vztahu
Vezmeme to po pořádku. Pro získání partnerky nemusíte být nutně testosteronový alfa samec, který chodí pětkrát týdně do posilovny. Taková tělesná konzistence vám jistě neuškodí, ale není to nutné, i když některé ženy to škatulkuje mimo vaši ligu Usmívající se
Jste tedy zoufalci, kteří touží mít partnerku a chtějí ji mít tak moc, že to zkouší různými způsoby, včetně seznamek, nabídek ke kuřbě, nebo doprošování se kamarádek na facebooku. A světe div se, ono to nefunguje.
Netlačte na pilu. Tato pozice vás okamžitě zařadí do kategorie zoufalců a to dřív, než se do ní opravdu dostanete. A ženy fungují jako lavina. Pokud to ví jedna, ví to za chvíli všechny, takže váš úspěch se tím rapidně snižuje. Existují sice ženy založené na principu samaritánek, které se rády o někoho starají, ale nespoléhejte na to. Tím spíše, pokud jste nula s nízkým sebevědomím.
V následujících devíti krocích vám ukážu, že mít partnerku není vůbec žádná věda Usmívající se

První krok
Ženy přemýšlí takovým tím zvláštním naivním způsobem, který nás chlapi doslova sere. Ženy nemají problém se s někým bavit naprosto nezávazně o věcech, které je zajímají a to, aniž by si vůbec uvědomovali, že muži vůbec nejde o rozhovor. Ale když na to partnerku upozorníte, bude se hájit pouze tím, že je to jen kamarád a že vy jen trapně žárlíte. Co je to žárlivost, jsem vysvětlovat v článku Strach a zloba. Nicméně, jen podotknu, že opravdu nejde o pokec a pokud by taková žena nabídla muži sex, 98% mužů ho přijme. 2% jsou vyhrazeny pro muže homosexuálního ražení Usmívající se
Připomínám ovšem, že se nejedná o 100% mužské populace, ale pouze o typ mužů, kteří oslovují neznámé dámy.
No, pokud ale zvolíte jinou taktiku, tedy taktiku přímého rande, bude úspěšnost někde okolo 5%, v závislosti na tom, jak vypadáte a jak vystupujete (v některých případech i na tom, jak drahé máte auto).
Takže první krok by měl být jasný. Začněte konverzaci o čemkoli, co ženu baví a o čem se bude chtít bavit. Je jedno, jaké máte úmysly. Teoreticky ji můžete za rohem znásilnit. Jádro tkví ovšem v tom, že ženu to nenapadne, dokud své úmysly nedáte jasně najevo. Je samozřejmě i typ protřelých žen, které chápou vaše úmysly ještě dřív, než promluvíte, ale to se rozhodně nebavíme o mladých nezkušených dívkách, ale spíše o vysoce zkušených ženách Usmívající se

Druhý krok
Obyčejnou konverzací můžete ze ženy dostat vše, od partnerského stavu, po pin k její kreditce. Záleží, jak moc důmyslní a chytří jste. Ovšem, jakkoli se to může zdát morálně pochybné, většinou je naprosto jedno, zda má žena partnera. Riskujete maximálně to, že vám její partner bude chtít rozbít hubu. V horším případě to možná i zrealizuje Usmívající se Pokud ale budete trpěliví, budete slavit úspěch, zatím co její ex bude čelit obvinění z fyzického napadení Smějící se
Ovšem pozor na jednu věc. Ženy totiž mají zase takovou zvláštnost oproti mužům, což je kategorie kamarádi. Vím, že je pro vás těžké si to představit, jak vůbec může být někdo zařazen do kategorie, která ho vylučuje z možných sexuální praktik, ale věřte, že tomu tak opravdu je. Pokud si vás žena do této kategorie zařadí, je důležité umět zachovat chladnou hlavu a dělat, jako že to byl celou dobu váš plán. Scény vám nepomůžou a vyznávání citů už vůbec ne. Stejně tak vám nepomůže, když ji za keřem opilou ojedete.
Pokud zachováte klid a neprojevíte se jako zoufalec, nebo gay, budete mít spoustu otevřených dveří, včetně jejích nezadaných kamarádek. A s tím se už dá pracovat. Hlavně si dejte pozor. Když se před její kamarádkou projevíte blbě, opět platí, že se to brzy dozví všechny a vy skončíte opět v kategorii zoufalců, nebo hůř.

Krok třetí
Ženy mají rády určitou jemnost. A to dokonce i ty ženy, které se účastní kulturistiky nebo boxu Usmívající se V tomto ohledu je mužskou největší zbraní romantika. Ne každou ženu nadchnou květiny a drahé šperky, ale každou zaujmou dobře zvolená slova. Básničky, písničky a všechno, co se točí kolem emocí, může hrát pro váš prospěch. Když totiž vytvoříte aktivní spojení s emocí k vaší osobě, máte už téměř vyhráno. Jakýkoli náznak pak automaticky vybaví vzpomínku na vás, a když o váš žena začne přemýšlet, je jedno, jak vypadáte, nebo jak se chováte. Na určitý čas jste její idol.
Tento krok je ideální pro muže, kteří si moc nevěří, mají nějak vadu, kterou chtějí zamaskovat, nebo prostě chtějí ženu dostat rychle do postele. Ve všech třech případech zabodujete.

Krok čtvrtý
Takže máte ženu, ale co s ní teď? Můžete ji prodat jako bílé maso. Můžete ji pustit k vodě, jakmile vás začne nudit. Ale to největší vzrůšo přináší teprve snaha o to si ji udržet Smějící se
Získat vztah a udržet si ho jsou dvě zcela rozdílné věci. Průměrný vztah vydrží zhruba půl roku, což odpovídá době, po kterou je žena ochotna se bezmezně pářit. No, jak jsem psal na začátku, vztahy, založené na emocích, jsou jako oheň a led. Když hoří, jsou krásné, ale s prvním ledovým závanem vyhasnou. Osobně preferuji, nesnažit se tyto vztahy násilně prodlužovat, protože přináší obvykle víc škody než užitku. Ale posouzení nechám na každém z vás.
Ale pokud jste přesvědčeni, a slovem přesvědčeni, myslím opravdu přesvědčeni, jako když věříte v Boha a ne jen, že jednou týdně jdete do kostela, abyste si nepřipadali provinile. Myslím skutečnou a neotřesitelnou víru. Takže pokud jste přesvědčeni, že má smysl vztah udržet, můžete postupovat následovně.
Předstírejte, že má vztah pro vás vyšší smysl, než jen si trochu užít. Ale ne tak, že ženě vpálíte po třech měsících, že s ní chcete mít hned teď dítě, nebo že si už teď představujete, jaké to bude, až budete společně pohřbeni (po třech měsících je brzy na to, plánovat společný pohřeb) Smějící se
Začněte ženu brát i mimo svou ložnici a zkuste něco společně prožít a naplánovat. Ovšem zase to nepřehánějte ve stylu, že ji budete celý den za zadkem a budete pečlivě sledovat všechno, co dělá Usmívající se

Krok pátý
Přichází zlomový bod. Pokud jste mamlas, který je chronicky žárlivý, nebo jste nula, která nedohlédne na dno díry, po svém egu, skončíte blbě. V případě chronické žárlivosti a domácího násilí sice dokážete vztah udržet o něco déle, ale i tak to skončí blbě.
Pokud totiž něco ženě méně imponuje než násilí páchané na jiných, je to násilí páchané na nich samotných.
A pokud ženám něco méně imponuje, než je násilí páchané na nich samotných, tak je to neustálé dokazování, že vás miluje, že jste nenahraditelní a že jste pro ni všechno. Nahraditelní totiž jste, a pokud budete neustále brečet nad tím, jak moc jste nahraditelní, nakonec vás někdo opravdu nahradí. Takže i když nemáte žádné sebevědomí, nechte si to jen pro sebe. Žena naopak, potřebuje utužovat své vlastní sebevědomí a to nejde moc dobře, když se musí starat o ufňukané děcko.

Krok šestý
V každém partnerství obvykle dojde k okamžiku, kdy jeden z partnerů začne toužit po rodině a dítěti. Pokud jste se úspěšně vyhnuli svatbě, tak počítejte, že tomhle se už nevyhnete. Na jednu stranu, je to důvod k tomu, opět provozovat páření. Na druhou stranu, je to závazek téměř na dvacet let, ze kterého vám kromě sebevraždy nepomůže vůbec nic. A po tomhle krásném sexuálním okamžiku si pak už možná 10 let ani nevrznete.
Předem zvažte možnost rozchodu. Pokud jste to neudělali do teď, je nejvyšší čas. Sice budete hajzl, který okradl dámu o nejlepší léta jejího života, ale s tím se dá žít. Horší je případ, kdy budete hajzl, který dámu okradl o nejlepší roky života a ještě ji udělal děcko. V tomhle případě vás alespoň může následujících 20 let sdírat z kůže na výživném.
No, pokud dítě chcete, hurá do toho Usmívající se

Krok sedmý
Pokud jste se dostali až sem, pak mám pro vás blbou zprávu. Krize ve vztahu se nevyhne nikomu a nakonec ji budete muset řešit. Nevím sice jak, nevím kde, ani nevím jakou, ale vím, že k tomu jednou dojde Usmívající se
Existují dva způsoby, jak krizi řešit. Nechat věci na protějšku a stát se neslavným podpantoflákem. Tohle je sice údajně proti přirozenosti muže, ale pravda je taková, že takhle nakonec musí skončit každý chlap, který chce mít spokojené partnerství a klid. Žena se po letech nakonec naučí všechno organizovat a je schopna rodinu i domácnost udržet i bez vašich námitek a hádek.
Druhý způsob je umění kompromisu. A kompromisem, je myšlena dohoda dvou stran, v níž je jen jedna vítězem Usmívající se Princip je vlastně jednoduchý. Musíte se naučit, lpět na banalitách, abyste později měli z čeho ustoupit a žena měla dojem, že spor vyhrála ona, nebo že si ona prosadila to lepší.

Krok osmý
Po letech společného soužití se už asi nedá nějak doufat v to, že si zase budete užívat jako za mlada. Pokud potřebujete rozsévat semeno po světě, což asi potřebovat budete, naučte se žít s monitorem, ubrouskem a připojením k internetu. Mužská nevěra se neutají.
Ženská se utajit dá, v závislosti na tom, jakého má partnera. Kopyto, co nevidí, ani neslyší, si nemusí nikdy ničeho všimnout. Tím spíše, že dítě mu vlastně ani není moc podobné.
Ale pokud i tak chcete vztah udržet, nezbývá než stáhnout ocas a najít v sobě obrovskou dávku tolerance a pokory. Ale pokud tohle dokážete, možná se opravdu dostanete do chvíle, kdy budete moci začít plánovat společný pohřeb Smějící se

Krok devátý
Tak a teď zvažte, jestli vám opravdu není líp single Mrkající
 
 

Reklama