Na velikosti záleží

10. prosince 2017 v 20:44 | Jack Godman |  Na velikosti záleží

Na velikosti záleží


1000 žen bylo dotázáno, zda dávají přednost velkým penisům. Více jak 50% všech dotázaných žen řeklo, že by dali raději přednost velkému penisu před malým.
Dalších 10 000 žen bylo dotázáno, zda mají raději sex s velkým, nebo menším penisem. 75% dotázaných žen odpovědělo, že sex je příjemnější s malým penisem.
2 miliony lidí, bylo dotázáno, zda jsou tyhle ankety naprostá píčovina. 99% dotázaných lidí se shodlo, že ano Smějící se

Věčná otázka
Je to stále dokola. Vědci se ptají žen na otázku života a nejsou schopni se dobrat odpovědi. Zajímalo by mě, kdo tyhle studie vlastně financuje.
Ale jak je to tedy ve skutečnosti? Touží ženy po penisech obřích rozměrů, nebo si dokáží vystačit i se základní výbavou? Tohle dilema vlastně nevzešlo z úst žen. Problematika je spojená s mužským egem. Je to vlastně takový mýtus v mýtu, kdy si muži myslí, že ženy ve svých volných chvílích kecají pouze o velikosti jejich přirození. A navzájem své protějšky pomlouvají Mrkající
Mužské ego počítá s tím, že muž je v určitých oblastech, týkající se jeho mužského postoje, jedinečný. Samozřejmě, že to tak není. Jsou oblasti sociální, finanční a fyzické. A při tom nejde o postoj partnerky, ale pouze o vnímání vlastního postavení ve skupině. Proto vznikl termín, "Poměřit si ptáka", i když ve své podstatě nejde o nic jiného, než o ukázku vlastní dominance nad rivalem Smějící se
A proč se vlastně stal symbolem dominance zrovna penis? Ono v zásadě nejde o část těla, ale to princip velikosti. Pro muže je ukázka jeho postoje velikost trofeje. A pokud je trofej větší než rivalů, dosahuje pocitu sebeuspokojení.

Pták v hrsti
Jak velký penis vlastně ženy potřebují? Paradoxně žádný Smějící se Je to sice úsměvné, ale pouze 10% ženských orgasmů je způsobeno mužským přirozením a tedy i klasickým sexem. Zbylých 90% orgasmů je dosaženo jinými technikami, než je penetrace penisu do vagíny.
Z toho vyplývá, že samotný penis není a nikdy nebyl pro ženu rozhodující. Tím spíše ne ve chvílích, kdy netuží po dítěti, ale chce si pouze užít společné chvíle. Malý penis tedy není a nikdy nebyl problém. Naopak, velký penis je problém mnohem častěji, než by si muži dokázali připustit. Jen malé procento žen si dokáže užít sex s nadměrným přirozením. Pro ty ostatní je takový akt silně bolestivý, nebo nepříjemný. To ve výsledku vede ženu spíše k tomu, že se sexu s partnerem může začít vyhýbat.
Nakonec, je to logické. Pro muže může být velký penis chloubou, ale pro velkou většinu žen i noční můrou v posteli. Není se tedy čemu divit, že největší penisy obvykle končí v porno průmyslu. Tam se za svou chloubu nemusí bát kritiky. I když i to vede k určitým reálným potížím. Jako například mylná představa o průměrné velikosti penisu.

Zajímavost: Víte, že, celosvětově se průměr penisu pohybuje někde mezi 10 a 11 cm? Průměr 16 cm je také jeden z mýtů, rozšířený ve světě.

Pták na střeše
Základní princip penisu pro ženy není pro sex samotný. Základní instinkty velí reprodukci, což je podstatné k přežití. Mimo toto období je penis pro ženy více méně irelevantní. Mnoho žen tak se svými partnery souloží jen pro to, že nechtějí, aby jejich partneři měli pocit, že o ně už nestojí. Je to tedy taková psychologická berlička, jak si udržet vztah. A mnoho mužů se mylně domnívá, že penis v pochvě je zase něco naprosto nezbytného pro život a pro samotnou existenci. A mnoho mužů je moc líných, než aby zjistili opak Smějící se

Mýtické G
Co je to bod G? Existuje to vůbec? Mají ho muži i ženy? Zkoumají bod G i mimozemšťané pomocí análních sond?
Bájný bod G patří k jednomu z dalších mýtických částí těla, o který si nikdo není jistý, zda existují. Podle některých studií ano. Podle jiných ne.
Bod G ale samozřejmě po fyzické stránce existuje. Tedy za předpokladu, že bodem G myslíme místo na těle, které je za bod G označováno. Ovšem to, jestli skrze bod G dosáhnete orgasmu bohů, je už druhá věc.
Ženy mají bod G umístěny na vrchní straně pochvy zhruba 4 - 5 cm hluboko. Dobrá zpráva tedy je, že pro dosažení orgasmu žena opravdu nepotřebuje penis měřící 20 a více cm. Špatná zpráva je, že zrovna penisem je tento bod hůře dosažitelný, takže je snazší využít prsty. A další špatná zpráva, že více jak polovina žen drážděním bodu G nedosáhnou žádného orgasmu. Takže ani božského. Ve skutečnosti je však číslo ještě nižší a skutečného Gorgasmu je schopno dosáhnout asi jen 20%. Tento jev je vlastně spíše taková anomálie a hříčka, stejně jako ženské výstřiky. Vyžaduje to určitou kombinaci konkrétních vlivů, jejichž cílené hledání nemusí být zrovna jednoduché.
U mužů je to však ještě o trochu komplikovanější. Bodem G by měla být část prostaty, která obklopuje močovou trubici a která má nejslabší stěnu u konečníku. Díky tomu se dá přes konečník prostata stimulovat a muž dosáhne Gorgasmu. Samozřejmě, že ne. Stimulace prostaty je pro muže samozřejmě příjemná, ale na druhou stranu, samotný akt může být pro mnoho mužů naopak dost nepříjemný. I zde totiž hraje roli psychika. Muž sice může dosáhnout ejakulace za různých okolností, ale orgasmus je něco zcela jiného. Muž dokonce může ejakulovat i bez samotného orgasmického stavu. Samotný orgasmus se pak stejně jako u žen, odvíjí od psychické stability. Sílu orgasmu tedy určuje ne jen vzrušení, ale způsob uvolnění. A pokud muže prst v análu nepřivádí zrovna do extáze, pak tímhle způsobem žádného Gorgasmu nedocílí. Spíše si přivodí sexuální trauma Smějící se
Ale i kdyby body G opravdu existovali tak, jak se o nich mluví, měli by to na orgasmus opravdu nějaký vliv? Bohužel ne. Orgasmus nezažíváme fyzicky, ale psychicky. Síla orgasmu je tak závislá v první řadě na naší vlastní psychice. Tuto problematiku jsem už v minulosti rozebíral v článku Dokonalý sex.
Jde tedy o to, že bez ohledu na to, jak orgasmu dosáhneme, zaplaví náš mozek hormon štěstí vždycky stejně. Nefunguje to tak, že přes bod G zvýší mozek přísun hormonů a orgasmus je o to intenzivnější. Nebo že bude trvat déle, případně, dosáhneme nirvány. A dokonce v tom nehraje roli ani velikost dilda či přirození Smějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama